Infekcijos.lt – Apie mus

Infekcinės ligos ir toliau išlieka viena svarbiausių sveikatos problemų tiek pasaulyje, tiek Lietuvoje. Nors interneto amžiuje apstu informacijos, tačiau dažnai ji nėra tiksli. Noras šviesti bei padėti Jums, mielieji lankytojai, suteikiant profesionalią medicininę informaciją apie infekcijas, jų gydymą, vakcinaciją, alternatyvius gydymo metodus ar prevenciją, paskatino įkurti Infekcijos.lt.

Kodėl Infekcijos.lt

Infekcijos.lt specializuojasi į naujausią ir efektyviausią medicininę informaciją, susijusią tik su infekcinėmis ligomis, diagnoze bei gydymu. Mūsų komandoje dirba puikūs sveikatos ekspertai: kvalifikuoti gydytojai, vaistininkai bei visuomenės sveikatos specialistai. Infekcijos.lt kolektyvas atsakingai užtikrina, kad pateikta informacija atitiktų naujausius, efektyviausius ir saugiausius infekcinių ligų prevencijos, diagnozės ir gydymo aktualijas.

Mūsų misija – edukacija! Mes ir mūsų partneriai norime padėti Jums ir Jūsų šeimai.

Prisijunk ir tu!!!

Infekcijos.lt dirbančių specialistų profesionalumas, geranoriškumas, suteikiant aukštą medicininės informacijos kokybę, jau garantavo gerą lankytojų pasitikėjimą. Prisijunk ir tu prie Infekcijos.lt bendruomenės, kur žmonės dalijasi savo patirtimi, išgyvenimais, patyrimais, įveikiant problemas ir negalavimus, susijusius su infekcinėmis ligomis.

Jei norite susisiekti su Infekcijos.lt kolektyvu užpildykite žemiau pateiktą formą.